Κυριακή 21 Οκτωβρίου 2018

τι βλεπουμε απο το διαστημα ε δημοτικου

Με τη στήριξη του κόσμου της η Φενέρ πήρε κεφάλι στο σκορ από το πρώτο λεπτό, υποχρεώνοντας τον Ολυμπιακό να ακολουθεί. Οι ερυθρόλευκοι δεν ήταν εύστοχοι και πάλι, αλλά μπόρεσαν στο ημίχρονο να είναι κοντά στο σκορ.

4138919
(Άνυνα του Ούντο στον Γκριν - Πηγή: EUROKINISSI SPORTS / LATO KLODIAN)

πρωτευουσα λιβυης

Όμως Σπανούλης και Πρίντεζης δεν βρέθηκαν σε καλή βραδιά (ολοκλήρωσαν με 9 και 7 πόντους αντίστοιχα), αλλά ο Ολυμπιακός με τρίποντα του Μάντζαρη και τον Μπογκντάνοβιτς στον πάγκο με 3 φάουλ από τη β περίοδο μείωσε σε 44-40.

σπουδες φυσικης αγωγης στο εξωτερικο

4138839
(Τρίποντο του Μάντζαρη - Πηγή: EUROKINISSI SPORTS / LATO KLODIAN)

Μέχρι εκεί όμως μπόρεσε να φτάσει και η Φενέρ είχε απαντήσεις με μακρινά δικά της σουτ (57% στα τρίποντα), την ώρα που ο Ολυμπιακός δεν είχε συνέχεια με τη διαφορά γρήγορα να ξεφεύγει με 20 πόντους και το ματς στο τελευταίο 10λεπτο να αποκτά διαδικαστικό χαρακτήρα.

4138749
(Κορυφαίος του αγώνα ο Μπογκντάνοβιτς - Πηγή: EUROKINISSI SPORTS / LATO KLODIAN)